Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS
O nás

Od svého založení společnost SVEDAR, spol. s.r.o. kontinuálně roste. Společnost vznikla spojením odborníků v oblasti wellness a relaxace a na Slovenském a Českém trhu působí již několik let. Na základě dlouhodobých zkušeností s vývojem masážních produktů jsme v dnešní době schopni dodat naším odběratelem ty nejkvalitnější wellness masážní přístroje.

Velkoobchodně zásobujeme desítky prodejen. Od samotného začátku podnikání jsme pro naše zákazníky tradičním a důvěryhodným partnerem. Filozofie naší společnosti je velmi jednoduchá: staráme se o naše zákazníky tak, jako bychom chtěli aby se starali o nás. Mimo jiné důraz klademe na kvalitu, bezproblémový servis a upevňování vztahů se zákazníkem.

Během své působnosti si naše firma vybudovala pevné místo na Slovenském a Českém trhu nejen nízkou cenou nabízeného zboží ale hlavně i kvalitními výrobky. Jsme hlavními dovozci a prodejci masážních polštářů WELLMAX, MEDIWELL a jiných kvalitních masážních přístrojů. Jelikož jsme přímím importérem masážních přístrojů, jsme schopni Vám nabídnout bezkonkurenční ceny!